Öğrenci Yorumları

Nezahat Kızgın

| 03.08.2021 19:18

Es-selâmu aleykum. Eylül 2018'den bu yana Zeynep hocam ile Arapça serüvenimizin durus bölümünün sonuna gelmiş bulunmaktayım. İçim bi tuhaf. bir yandan dersleri bitirmiş olmanın sevinci var içimde. Eylül 2018de 3. Cilde bakıp gerçekten bunları anlayacağım zamanlar gelecek mi diye kendi kendime sorardım. Şimdi bitirmiş olmanın heyecanını anlatamam. Bir yandan evde iken ev halkından biri olan (o zamanlar 1.5 yaşında olan kardeşim Zeynep abla derdi ekranda gördüğünde :), nöbet tutarken bana nöbet arkadaşlığı yapan , canım sıkkın olduğunda Arapça kaidelerle ulvi hedeflerimi hatırlatıp buna can sıkmanın vakti mi dedirten cânım hocam Zeynep Zerka ile yolculuğumuzun sonuna varmış olmamızın hüznü. Dilerim rabbimden Zeynep hocama vakit sağlık rızık huzur bereketi versin. Versin ki derslere vakit ayırabilsin ve nice güzel dersler işleyelim beraber. Bir hocanın dizi dibinde ders alamamış kisiler cok iyi anlayacaktır bunun kıymetini. Dizi dibinde olamasam da ekran dibinde idim bir tık uzağında bunlar da teknoloji çağının terimleri olsun :) velhasıl-ı kelam Allah sizden razı olsun sevgili hocam önümde kocaman bir dag gibi duran Arapça sizinle vadiye dönüştü.Yeri geldi debelendik ders yüklenmesini beklerken , yeri geldi oturduk dersimizi yaptık vadimizde sitenin ise yesilli kahverengili olması da çok manidar :) Rabbım razı olsun daha siz sıkışmadan yardım etsin. Online ne derece etkili Arapça öğrenilebilir diye hayıflanan kardeşlerim, oluyor vallahi misler gibi oluyor. Yeter ki sevin ve vakit ayırın, ciddi ciddi vakit ayırın.

ELİF KAPLAN

| 10.06.2021 10:51

Es - Selâm , hânelerimize misafir olup tüm sâdrlara şifa vesilesi olan muhterem Zeynep hocam . Arapça'nın bize zorluk tarafını lanse etmeden en güzel üslupla dersi bizlere aktarıyorsunuz . Aşağıdan bakıp dikeni gösteren değil yukarıdan bakıp gülü koklatan nadide insanlardan birisiniz . Ben , 2 sene medresede arapça eğitimi görmüş biri olarak sizin derslerinizi istikrâr ve arzulu şekilde takip ediyorum . Derste aklıma birşey takılacak olsa sanki birebir gönlümü okuyormuşsunuz gibi Mevlâ size o soruyu cevaplattırıyor . Sizin gibi muhterem biriyle aynı çağda yaşadığım için kendimi şanslı hissediyorum . Sizin tâlebeniz olmayı nasip eden Mevla'ya hamd olsun . Rabbim ilminizi ziyâde kılsın .. Es - selâm ..

Sümeyye Nur Koç

| 22.05.2021 01:39

Haydi Bismillah... Bugün ilk dersimi ve derse ait çalışmaları tamamladım. Rabbim hayırla öğrenmeyi ve hayırda kullanmayı isteyen herkese nasip etsin. İlerleyen dersleri, ne seviyeye gelebileceğimi çok merak ediyorum.

MERVE ATMACA

| 18.05.2021 00:23

Bugün ilk dersimi tamamladım elhamdülillah.. :) Zeynep Hoca'ya çok teşekkür ederim, 'arapça zordur' ön yargımı kırdı çok şükür. Allah kendisinden razı olsun.. :)

Mürvet Karadeniz

| 26.03.2021 03:44

Neden bilmiyorum ama kendimi, bu sitenin bir üyesi olduğum için çok değerli ve özel hissettim.))

Mürvet Karadeniz

| 26.03.2021 03:41

İnceledikçe yazmaya devam edeceğim anlaşılan. İmam Buhari'nin serisini yeni bitirmiştim. Burada görünce nasıl sevindim anlatamam. Soru sorma kısmının eklenmesi de harika olmuş hocam.

Mürvet Karadeniz

| 26.03.2021 03:39

Selamun aleyküm hocam. Uzun süredir siteye giriş yapamamıştım derslerimin yoğunluğundan ötürü. İçim açıldı sitenin yeni dizaynını görünce. Hayırlı olsun. Rabbim size her daim dua eden talebeler yetiştirebilmenizi nasip etsin. Benim dualarımdasınız, bilin istedim.

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor